جمعیت احیای انسانی کنگره‌ی ۶۰" ساختاری که بنیان آن فردی است که ۱۷ سال مصرف‌کننده‌ی  مواد مخدر بوده ،فردی که طعم تلخ اعتیاد و تباهی‌های آن را با بندبند وجودش درک کرده،فردی با تجارب تلخ شکست‌های پی‌درپی و ترک‌های ناموفق به روش‌های  گوناگون؛درمان اعتیاد با متد تدریجی،روشی نوین در نجات انسان‌ها از اهریمن اعتیاد بود که توسط بنیان کنگره‌ی ۶۰،مهندس حسین دژاکام ابداع گردید.این متد تولید و زایشی بود که در دارالفنون حیات،درزمانی که همه‌ی متخصصین از نسخه‌پیچی برای بیماران اعتیاد عاجز بودند،طبق فرمان الهی به وجود آمد تا روشنگر راه تمامی انسان‌های ازیادرفته،طردشده و دردکشیده باشد.

به بهانه تجلیل مصاحبه‌ای از کمک راهنمای محترم سرکار خانم زیبا انجام دادیم ایشان با 25 سال تخریب وارد کنگره 60 شدند و هم‌اکنون 6 سال و 8 ماه است که از دام اعتیاد رهاشده‌اند. و چهار سال در جایگاه مقدس کمک راهنمای خدمت کردند در ادامه توجه شمارا به این مصاحبه جلب می‌نماییم.

مقالهDST

مقاله سم زدایی یاDST

مقاله در باب دستور جلسه هفتگی "گلریزان"

مقاله:خالی بودن نفس از علم معنای اصلی جهالت است

مقاله جهانبینی در ورزش

مقاله در باب دستور جلسه هفتگی "کمک کنگره به من و کمک من به کنگره"

مثل یک سرباز در هر جایگاهی برای کنگره آماده به خدمت هستم.

اعتیاد ,سال ,بنیان ,تلخ ,راهنمای ,متد ,بود که ,کمک راهنمای ,است که ,انجام دادیم ,دادیم ایشان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

iranmadas itshaabake هنر و هنرمند مطالب اینترنتی لوازم یدکی 407 شکرشکن آموزش موشن گرافیک حقوق بخوانيم ترجمه متن لیدی بلاگ